V případě zpřísněných mimořádných opatření vyhlášených v souvislosti s epidemií koronaviru nebo karantény klienta poskytuji své služby i online.

Jaké jsou podmínky online terapie?

  1. Zajistěte si pro sezení místnost, ve které budete mít klid, nikdo vás tam nebude rušit a budete tam mít kvalitní stabilní signál.
  2. Setting online terapie je stejný jako při setkání tváří v tvář – tzn. 50 min s kamerovým přenosem se začátkem v předem stanoveném termínu a čase. Nachystejte si zařízení na daný čas a vyčkejte, prosím, až vám zavolám.
  3. Rozmyslete si, jakou platformu byste chtěli pro online terapii využít a tuto informaci mi dopředu sdělte. Běžně pracuji prostřednictvím – Skype, FaceTime, WhatsApp.
  4. Zkontrolujte si nastavení kvality videa na svém zařízení, abyste měli tu nejvyšší možnou.
  5. Nastavte si videozáběr tak, aby vám byl vidět obličej a ruce – to je důležité kvůli čtení vaší neverbální komunikace v průběhu sezení. 
  6. Používáte-li pro přenos videohovoru telefon, zajistěte si pro něj oporu, aby se obraz nehýbal.
  7. Připravte si k zařízení i nějaký nápoj a kapesníky (víte, že čas od času je všichni potřebujeme) 😉
  8. Platbu za sezení bych vás poprosila provést vždy předem na bankovní účet č. 2701180015/2010. Do poznámky, prosím, uveďte, jaký termín si hradíte a své jméno. Počítejte také, prosím, s časem na mezibankovní převod. Je samozřejmě možné předplatit si několik sezení dopředu. Pokud by někdo potřeboval, mohu vám vystavit i fakturu.